Zamontowanie żaluzji fasadowych w oknach

 

Ojciec od samego początku wpajał mi, że praca jest najważniejsza. Kiedy byłem młodym chłopakiem, to nic sobie z tego nie robiłem. Z czasem jednak zrozumiałem jak wiele racji miał ojciec. Dzięki temu właśnie radziłem sobie w życiu i miałem dobrze płatną pracę.

Okna z solidnymi żaluzjami fasadowymi

żaluzje fasadowe rzeszówKiedy pojawiła się możliwość kupna mieszkania za niewielkie pieniądze, to ją oczywiście wykorzystałem. Mieszkanie było umiejscowione w centrum Rzeszowa i wiedziałem, że będzie dochodowe. Oczywiście planowałem je wynajmować. Mieszkanie było na parterze i dlatego zdecydowałem, że zamontuję w oknach żaluzje fasadowe Rzeszów był bezpiecznym miastem a chodziło mi tylko o podniesienie komfortu przyszłym lokatorom. Kiedy ekipa remontowa zajmowała się mieszkaniem, ja rozglądałem się za porządnymi żaluzjami. Natrafiłem na producenta, który oferował solidne i trwałe żaluzje fasadowe, więc to u niego złożyłem zamówienie. Montażem żaluzji zająłem się osobiście, ponieważ nie było to skomplikowane zadanie a ja doskonale wiedziałem jak tego typu żaluzje należało poprawnie zamontować. W mieszkaniu były cztery okna i we wszystkich zamontowałem żaluzje. Wybrałem takie w jasnym kolorze, gdyż te podobały mi się najbardziej, no i były dużo tańsze. W czasie, kiedy zamontowałem żaluzje, to ekipa remontowa już zakończyła swoje prace. Mieszkanie prezentowało się świetnie i śmiało mogłem rozpocząć poszukiwania lokatorów. Umieściłem ogłoszenie w biurze nieruchomości mojego kumpla.

Kumpel znalazł dla mnie szybko lokatorów. Było to młode małżeństwo. Umowę najmu podpisali na rok czasu i wpłacili wymaganą kaucję. Wiedziałem, że będę na tej inwestycji zarabiał a z czasem wszystko mi się zwróci. Jak będzie taka okazja, to zapewne kupię jeszcze jedno mieszkanie.