Moja siostra prowadzi najlepsze kursy fryzjerskie

Justynka od zawsze miała talent do ścinania włosów i wszyscy myśleliśmy, że będzie miała własny salon. Siostra jednak poszła w innym kierunku i oferuje kursy dla początkujących. Posiada ogromne doświadczenie i zdobyła mnóstwo nagród.

Na kursach fryzjerskich zawsze jest dużo ludzi

najlepszy kurs fryzjerskiJustynka prowadzi takie kursy na terenie całego kraju i całkiem nieźle na tym zarabia. Kiedyś to nawet jakiś organizator powiedział, że prowadzi ona najlepszy kurs fryzjerski i cieszył się, że przyjechała do miasta, w którym mieszka. Ona to ma talent i zawsze jak chcę mieć jakąś fajną fryzurę na imprezę to zawsze do niej idę. Mimo natłoku obowiązków zawsze znajdzie dla mnie czas i mnie uczesze. Sama jej powiedziałam, że chciałabym udać się na taki najlepszy kurs fryzjerski, który prowadzi i nawet znalazła dla mnie wolne miejsce. Udałam się zatem na jej kurs, ponieważ i ja interesuję się fryzjerstwem i chciałabym mieć własny salon. U siostry bardzo dużo się nauczyłam i wiem, że był to najlepszy kurs fryzjerski, na którym byłam. Justyna niebawem ma wyjechać za granicę, ażeby zdobyć jeszcze więcej umiejętności. Cały czas jest na bieżąco z moda i trendami,  ponieważ inwestuje w siebie i jej się to zdecydowanie opłaca. Nawet raz to zatrudnił ją jakiś bardzo znany salon, który ma swoje punkty w całym kraju. Jestem dumna, że mam taką zdolną siostrę i to w sumie dzięki niej prowadzę teraz swój własny salon. Jak zatrudnię jakąś dziewczynę do pomocy to na pewno wyślę ją do swojej siostry na taki kurs, bo tam zdecydowanie dużo się nauczy.

Justyna cały czas oferuje kursy i nawet lepiej jej idzie niż na samym początku. Była kilka miesięcy za granicą, gdzie bardzo dużo się nauczyła. Ja również z tego skorzystałam, ponieważ pojechałam do niej na kolejny kurs.