Roztępy zmorą każdej kobiety

Gdy na naszej skórze pojawiają się rozstępy, bywamy załamane. Wygląda to dość nieestetycznie, szczególnie gdy mamy je w widocznych miejscach. Kobiety po ciąży, ale i te, które szybko spadły z wagi, borykają się z nimi w większości przypadków. Jak jednak sobie z nimi radzić i czy można je całkowicie zlikwidować?

Skuteczna i bezpieczna likwidacja rozstępów

usuwanie rozstępów KatowiceDziś rozstępy nie są już przeciwnikiem nie do pokonania. Można zastosować na nie wiele zabiegów, które mogą nawet w 100% usunąć nam rozstępy. Jednym ze sposobów, jest laser PicoSure. W zależności od tego jak mocne mamy rozstępy, laser może nam całkowicie je usunąć, lub bardzo mocno je zredukować. Takie nowoczesne zabiegi należy wykonywać kilkukrotnie i nie nastawiać się na to, że efekt zobaczymy już po samym zabiegu. Cała skóra musi dochodzić do siebie przez jakiś czas, byśmy mogli zauważyć efekty i znów cieszyć się piękną skórą, pozbawioną rozstępów. Inną metodą jest również kolejny laser, iPixel. Ta metoda podobnie jak poprzednia, wymaga od nas przeprowadzenia kilku zabiegów. O tym ile jest nam ich potrzebne, zadecyduje lekarz. Efekty są piorunujące. Od całkowitego usunięcia, do naprawdę widocznego ich zmniejszenia. Dziś w wielu miastach możemy bez problemu umówić się na takie zabiegi. Mają w swojej ofercie usuwanie rozstępów Katowice, Kraków, czy też Warszawa. Również i te mniejsze miasta, coraz częściej decydują się na otwieranie podobnych klinik. Jest to problem bardzo rozpowszechniony wśród Polek i mamy spore zapotrzebowanie na tego typu zabiegi, które poprawią komfort psychiczny każdej kobiety.

Rozstępy to bardzo trudna kwestia i przez lata praktycznie nie wiadomo było, jak je leczyć i usuwać. Dziś posiadamy już naprawdę szeroką wiedzę w tym zakresie i wiele skutecznych zabiegów, które mogą pomóc nam nawet całkowicie pozbyć się problemu.