Znany didżej na osiemnaste syna

 

Osiemnaste urodziny mojego syna musiały być dla niego niezapomniane. Nie zamierzałam wyprawiać imprezy dla rodziny, ponieważ wiedziałam doskonale, że syn wolał ten czas spędzić ze swoimi znajomymi. Dlatego postanowiłam zrobić dla niego najlepsze urodziny.

Zatrudnienie dobrego didżeja na urodziny syna

dobry DJ PoznańMój pomysł synowi przypadł do gustu i cieszył się, że tak postanowiłam. Zapytałam go czego oczekiwał od swojej imprezy a on powiedział tylko, że chce, żeby na jego osiemnastce zagrał jakiś dobry DJ Poznań był miastem, gdzie było wiele klubów i jeden z nich postanowiłam wynająć na imprezę urodzinową mojego syna. Mój mąż znał się na muzyce i wiedział jaki dj był na czasie w danym okresie, więc to jego poprosiłam o pomoc. Mój mąż Andrzej nie miał czasu, bo był zasypany obowiązkami w pracy, ale dał mi namiary na didżeja, który często grywał na dużych imprezach i ludzie go uwielbiali. Zapewnił mnie również, że idealnie poprowadzi imprezę syna i będzie on zadowolony. Do didżeja dodzwoniłam się już za pierwszym razem, co mnie cieszyło. Wiedziałam, że człowiek ten był mocno zajęty i dlatego dzwoniłam z samego rana. Didżej zgodził się wystąpić w klubie na urodzinach mojego syna i dogadałam z nim wszystkie szczegóły. Robert, bo tak miał na imię ten didżej, często grał muzykę na osiemnastkach i jego publiczność zawsze była zadowolona. Kiedy wróciłam do domu z pracy, to od razu opowiedziałam o wszystkim synowi. Był zachwycony tym, jakiego didżeja na jego imprezę wybrałam.

Pomysł z didżejem był idealny. Wszystkie dzieciaki świetnie się bawiły a mój syn miał najlepszą w życiu imprezę urodzinową. Wszyscy jego znajomi byli od ogromnym wrażeniem a mi zależało, żeby syn w dniu swoich osiemnastych urodzin miał najlepszą w swoim życiu imprezę.